Node Role Variants (1.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Method
lt: Būdas

en: Role
lt: Rolė

en: Target role
lt: Tikslo rolė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
