Node Role Variants (1.0.0) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Method
ms: Kaedah

en: Role
ms: Peranan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: About
ms: Perihal
