Node Role Variants (1.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Method
nl: Methode

en: Role
nl: Rol

en: Target role
nl: Doel-rol

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: About
nl: Over

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen
