Node Role Variants (1.0.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Role
nn: Rolle

en: Unpublished
nn: Upublisert
