Node Role Variants (1.0.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Method
oc: Metòde

en: Role
oc: Ròtle

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: Add variant
oc: Apondre una varianta

en: Variant
oc: Varianta
