Node Role Variants (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
