Node Role Variants (1.0.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: Role ID
pl: ID roli

en: Published
pl: Opublikowane

en: Method
pl: Metoda

en: Role
pl: Rola

en: Target role
pl: Rola docelowa

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: About
pl: O stronie

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Add variant
pl: Dodaj wariant

en: Variant
pl: Wariant
