Node Role Variants (1.0.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
