Node Role Variants (1.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
