Node Role Variants (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Method
sk: Metóda

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Target role
sk: Cieľová kategória používateľov

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: About
sk: Informácie o
