Node Role Variants (1.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Method
sl: Metoda

en: About
sl: O modulu
