Node Role Variants (1.0.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Role
sr: Улога

en: Unpublished
sr: Необјабљено
