Node Role Variants (1.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Method
ta: முறை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: About
ta: பற்றி
