Node Role Variants (1.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Role
te: పాత్ర

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
