Node Role Variants (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
