Node Role Variants (1.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
