Node Role Variants (1.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Method
uk: Спосіб

en: Role
uk: Роль

en: Target role
uk: Роль для запрошуваних

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: Variant
uk: Варіант

en: Please select a node.
uk: Будь ласка, оберіть матеріал.
