Node Role Variants (1.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Method
af: Metode

en: Role
af: Rol

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
