Node Role Variants (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصّص

en: Published
ar: منشور

en: Method
ar: الطريقة

en: Role
ar: دور

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Add variant
ar: إضافة البديل
