Node Role Variants (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Role
az: Rollar

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında
