Node Role Variants (1.0.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Method
be: Метад

en: Role
be: Роля

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
