Node Role Variants (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Role
bg: Роля
