Node Role Variants (1.0.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
