Node Role Variants (1.0.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add variant
bo: བྱེ་བྲག་ཁ་སྣོན

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
