Node Role Variants (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Published
ca: Publicat

en: Method
ca: Mètode

en: Role
ca: Rol

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: About
ca: Detalls
