Node Role Variants (1.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Method
cy: Dull

en: Role
cy: Swyddogaeth
