Node Role Variants (1.0.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Published
da: Udgivet

en: Method
da: Metode

en: Role
da: Rolle

en: Target role
da: Rolle

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: About
da: Om

en: Node not found
da: Indholdselement ikke fundet

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Add variant
da: Tilføj variant
