Node Role Variants (1.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
