Node Role Variants (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita
