Node Role Variants (1.0.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Method
eu: Metodoa

en: Role
eu: Rol

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add variant
eu: Gehitu aldaera
