Node Role Variants (1.0.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Method
fa: روش

en: Role
fa: نقش

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
