Node Role Variants (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Custom
is: Sergjørt

en: Published
is: Útgivið

en: Role
is: Leiklutur

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
