Node Role Variants (1.0.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Published
gl: Publicado

en: Method
gl: Método

en: Role
gl: Rol

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
