Node Role Variants (1.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Role
gu: હોદો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
