Node Role Variants (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Method
hr: Metoda

en: Role
hr: Uloga

en: About
hr: Opis

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
