Node Role Variants (1.0.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Method
hu: Mód

en: Role
hu: Szerepkör

en: Target role
hu: Célszerepkör

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Add variant
hu: Változat hozzáadása

en: Variant
hu: Változat
