Node Role Variants (1.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Method
ka: მეთოდი

en: Role
ka: როლი
