Node Role Variants (1.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី
