Node Role Variants (1.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Method
lv: Veids

en: Role
lv: Loma

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par
