Node Role Variants (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory
