Node Role Variants (1.0.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Role
pa: ਰੋਲ
