Node Role Variants (1.0.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Role ID
pt: ID do grupo

en: Published
pt: Publicado

en: Method
pt: Método

en: Role
pt: Grupo

en: Target role
pt: Grupo destino

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: About
pt: Sobre

en: Add variant
pt: Adicionar variante

en: Variant
pt: Variante
