Node Role Variants (1.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Published
ro: Publicat

en: Method
ro: Metodă

en: Role
ro: Rol

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: About
ro: Despre
