Node Role Variants (1.0.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: Role ID
ru: ID роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Method
ru: Метод

en: Role
ru: Роль

en: Target role
ru: Роль для приглашаемых

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: About
ru: Информация

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Add variant
ru: Добавить вариант

en: Variant
ru: Вариант
