Node Role Variants (1.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione
