Node Role Variants (1.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Published
sv: Publicerad

en: Method
sv: Metod

en: Role
sv: Roll

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: About
sv: Om

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.
