Node Role Variants (1.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Published
tr: Yayında

en: Method
tr: Yöntem

en: Role
tr: Rol

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: About
tr: Hakkında

en: Add variant
tr: Değişke ekle
