Node Role Variants (1.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ
