Node Role Variants (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Method
vi: Phương thức

en: Role
vi: Vai trò

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: About
vi: Giới thiệu
