Node Singles (3.4.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Single
af: Enkel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys
